O nas

Coś o mnie, coś o psychologii, coś o stronie - w pigułce

Witam Cię na moim portalu.

Wejdź, usiądź wygodnie, poczęstuj się kawą i ciastkiem. Skoro tu trafiłeś, zapewne zastanawiasz się, kto znajduje się po drugiej stronie internetowego łącza.

Nazywam się Damian. Jestem miłośnikiem meandrów ludzkiej psychiki, badaczem bezdroży wewnętrznego "ja", poszukiwaczem prawd o sobie i innych, a mówiąc krócej i mniej poetycko: studentem 4 roku psychologii na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym.
Psychologia interesuje mnie właściwie od zawsze, a znajomość tej dziedziny niejednokrotnie pomagała mi w życiu.

Dziś chcę swoją wiedzą podzielić się z szerszym gronem odbiorców, przedstawiając pojęcia i teorie psychologiczne w sposób skrótowy i lekkostrawny. W pigułce, którą przełkniesz łatwo i z przyjemnością, która pozostawi miły posmak zrozumienia i sprawi, że chętnie sięgniesz po następną.
Stronę tworzę zarówno dla ludzi zawodowo zajmujących się psychologią, chcących szybko odnaleźć określone definicje, jak i z myślą o osobach całkowicie z tą nauką niezaznajomionych. Po prostu: dla wszystkich. Dlatego właśnie dokładam wszelkich starań, by wszystkie wpisy były jak najbardziej zrozumiałe i w pełni merytoryczne. Każdy opis powstaje na podstawie informacji zawartych w uznanych, psychologicznych opracowaniach i publikacjach.

Jaki jest mój cel? Stworzenie całkowicie darmowej bazy danych, stanowiącej kompendium wiedzy psychologicznej, dostępnej i zrozumiałej dla każdego. Dlaczego na stronie pojawiają się reklamy? Jest to konieczne, aby portal mógł istnieć, a prezentowane tu treści były na jak najwyższym poziomie. Oferuję Ci łatwy i darmowy dostęp do wiedzy - jedyna, drobna "niedogodność" to małe okienko reklamowe migające gdzież z boku, na dole strony... Niezbyt uciążliwe, a dzięki Temu możesz cieszyć się całym dobrodziejstwem Psychopigułki.

Strona działa w przeglądarce oraz na smartfonie, aby apetyt na Psychopigułkę można było zaspokoić zawsze i wszędzie. A jeśli i to dla Ciebie za mało - odwiedź mnie na FB (kliknij), gdzie z chęcią przyjmuję porady i sugestie odnośnie portalu.

Damian - pomysłodawca i twórca psychopigulka.pl


NASI PARTNERZY

Copyright © psychopigulka.pl 2018